Lokalita: PRAHA 1

Byt v OV, 2+1, 88m2, Praha 1 - ul. Opatovická

Cena:  PRODÁNO

Dispozice / velikost: 2+1, 88m2

Představujeme Vám prodej bytu v samotném centru Prahy, ulice Opatovická. Byt 2+1 s podlahovou plochou 88,4m2 a okny směřovanými do ulice Opatovická se nachází ve 2. patře (3NP) udržovaného a rekonstruovaného domu. Výhodou tohoto bytu je dispoziční řešení - ze vstupní chodby se dostáváme do ložnice, obývacího pokoje, kuchyně, koupelny a samostatného WC. Za kuchyní je umístěn ještě malý pokoj (dříve pro služebnou). V dubnu 2019 proběhla výměna odpadních stoupaček, což je značná výhoda pro budoucího majitele. Vytápění bytové jednotky - ústřední, plynová kotelna v budově. Plyn není rozveden do bytové jednotky. Na každém patře je společný balkon. K bytu náleží sklepní kóje.

 

Budova je pravidelně udržována / rekonstruována - fasáda domu cca před 5ti lety, výtah cca před 9 lety, vstupní chodba do budovy (schránky, mramorové obložení). Společenství vlastníků jednotek nemá žádný dluh. Doporučujeme prohlídku tohoto bytu. Se zajištěním výhodného financování Vám může pomoci naše hypoteční oddělení.

 

Byt se nachází v klidné ulici Opatovická - v těsné blízkosti Národního divadla, Národní třídy nebo jedinečné pražské náplavky. Jedinečná lokalita v samém srdci Prahy. Energetický štítek budovy se zpracovává - proto je uvedena hodnota G. Cena uvedena včetně provize RK.

 

 

.