Zvolte si typ nemovitosti

NOVĚ V NABÍDCE - Nezdice na Šumavě

NOVĚ V NABÍDCE - Nezdice na Šumavě

Šumavské podhůří – nedaleko Kašperských Hor. To jsou Nezdice na Šumavě. A právě zde pro Vás máme další zajímavou nemovitost k prodeji.

31.5.2022

Dům nebo penzion? Třeba obojí!

V přízemí nalezneme byt o dispozici 4+1 s kuchyní, čtyřmi pokoji, dvěma koupelnami a dvěma samostatnými toaletami. Druhým samostatným vstupem v přízemí se dostaneme do části před rekonstrukcí, kde může vzniknout například další jednotka. Dále může být zajištěn samostatný vstup do podkroví. Dům prošel v posledních letech rozsáhlou rekonstrukcí, která se týkala položení nové střešní krytiny, zateplení střechy, zateplení domu a nové fasády, výměny oken i dveří, nových rozvodů elektřiny, vody, odpadů, interiéru budovy včetně všech zařizovacích předmětů, ale například také bazénu. První část suterénu je využívána jako kotelna, druhá jako sklad nářadí a třetí jako garáž. Dům můžete využít jak pro vlastní bydlení, tak pro ubytování, nebo spojení obou možností.

Podívejte se na naši videoprohlídku tohoto pozemku!

Zaujala Vás tato nemovitost? V tom případě nás neváhejte kontaktovat.

Jsme realitní makléři MARTEN & PARTNERS

Jste zkušený realitní makléř? Pro naši plánovanou pobočku v Třeboni hledáme zkušeného a zodpovědného kolegu!

LÍBÍ SE VÁM…

… jak pracujeme v naší realitní kanceláři? Jste realitní makléř se zkušenostmi? Jde Vám vždy o dobro a spokojenost klienta? Chcete se stále zdokonalovat a posouvat práci realitního makléře na vyšší stupně? Pak možná hledáme právě Vás!